Ballbusting (kopanie w genitalia)

Bo to co nas podnieca to też jest sex ! Seksualność kobiet a seksualność mężczyzn. O tym co my lubimy :-)

Moderatorzy: Kowal2, Figa

Postprzez niolas » Pt paź 19, 2007 1:44 am

kraszslov napisał(a):
Myszka19 napisał(a):Człowieku... jak dla mnie to Ty musisz sie chyba leczyć.. :/ Przecież takie coś może być powodem do bezpłodności..
TO JEST CHORE !!

Jasne... pójdę do psychiatry i powiem, ze lubie jak od czasu do czasu partnerka kopnie mnie w jajka z buta. A on co mi zrobi??? Wymusi na mojej psychice bym poczuł wstręt do tego, czy raczej sprawi że poczuje wstręt do siebie i zaczne o sobie mysleć jak o pojebie skrajnym???
A może małe pranie mózgu mi zrobi, albo psychotropy łykac bedę do końca życia???

łatwo napisac - idź sie leczyc.
Tylko z czego i po co i jak mam się leczyć...
:)

nie rozumiem po co zadajesz tutaj takie pytanie i denerwujesz kobitki jest cała masa stron i forum na których z przyjemnością odpowiedzą ci dominy na twoje pytanie szukaj prawdziwych władczych kobiet dla których nie ma seksu tylko poniewieranie niewolnikiem taka kobieta z przyjemnością skopie ci jajka bez problemu a jak będziesz chciał więcej to i zrobi wc z twoich ust też więc radzę ci zmień forum !!
niolas

Postprzez moo » Pt paź 19, 2007 9:28 am

O o mają ludzie upodobania. ja pierdziele !
moo
Szpileczka
Szpileczka

Postprzez Szaman » Pn maja 12, 2008 8:01 am

Ciekawe…

Cofając się wspomnieniami do czasów szkoły średniej przypominam sobie kilka dziewczyn, które diabelnie takie kopniecie czy złapanie kręciło. Nie trzeba było ich nawet prowokować, a jedynie dać sposobność. Sporo też o tym mówiły czy rzucały zaczepnymi tekstami, ubierały się wyzywająco i seksualnie. Otaczał je więc image atrakcyjnych, „ostrych lasek”. Jednak naprawdę sporo dziewczyn trącało między nogi chłopaków na zasadzie, jak ktoś wyżej napisał, takiej damskiej wersji „strzelania ze stanika” - końskie zaloty. Nie przypominam sobie natomiast dziewczyny, która będąc świadkiem takiego potraktowania chłopaka przynajmniej się nie uśmiechnęła ( mówię o frywolnych zaczepkach czy „odczepkach”, a nie o ekstremalnych ciosach :wink: )…
Skąd więc na tym forum tak diametralne reakcje „nie, nigdy w życiu”? (Chyba jedna Tygrysek podeszła do tematu z głębokim luzem). Może z takich zabaw się wyrasta? A może winny był przykładowy filmik – nie widziałem, ale zapewne dość ekstremalny…

PS. dość przypadkowo trafiłem na owe kobiece forum, i się zaczytałem… Kobiece rozmówki okazują się znacznie bardziej ciekawe niż wyścigi formuły jeden. Tym pierwszym postem niniejszym pragnę powitać Panie :) .
Szaman

Randka z ladna dziewczyna.

Postprzez tyberiusz7 » N sie 31, 2008 6:20 pm

Poznam dziewczyne na stale, ktora
mnie kopniew jaja udem, kolanem,
stopa, pieta, bicie rekami, klepanie
i zgniatanie.
Poznam dziewczynę.
tyberiusz7

Postprzez Czersi » N sie 31, 2008 6:25 pm

Ta i jeszcze czymś ciężkim w głowę :roll:
Czersi
Obcasik
Obcasik

Postprzez ForceRecon » N sie 31, 2008 6:42 pm

Nie kręcą mnie takie rzeczy, a gdyby mój facet chciał? Chyba nie.
Złap Byka za rogi!
ForceRecon
Obcasik
Obcasik

Postprzez fury » Wt wrz 02, 2008 6:03 pm

Chryste, co za stado zjeb*w leśnych.

Bardzo chciałbym się odnieść do tematu jako do całości, ale jak zwykle spóźniłem się na najgorętszy okres dyskusji, a teraz 5 stron tych bzdur czytać mi się najzwyczajnie w świecie nie chce, wolę iść położyć się pod wanną i słuchać szumu wody w rurach, bardziej to sensowne.

Więc może zacznę tak:

jeden z wesołego stadka, o nicku powstałym z radosnego, acz chaotycznego stukania w klawiaturę (jak tu trafić w dany klawisz, gdy ktoś kopie Cię w jądra? - zagadka dla filozofa spod znaku oupchniętej torby) prosi o rzeczową dyskusję.
Stary, piszesz na poziomie kwalifikującym Cię do górnych 5 % społeczeństwa, jeśli idzie o umiejętność wypowiadania się, więc tępy nie jesteś. Więc na Boga, wytłumacz mi, dlaczego prosisz o "rzeczową dyskusję" na temat tak drastycznego odstępstwa od normy na jak najbardziej "normalnym", czytaj: nie-specjalistycznym, forum? Rzeczową dyskusję na ten temat możesz poprowadzić na femdom.one.pl, czy bdsm.pl, nie tutaj. Tu wszyscy będą zszokowani, i ja im się wcale nie dziwię.

Porówanania kolegów do sportów walki mają tyle wartości, co banknot zimbabwański. Widziałeś kiedyś jeden z drugim, żeby bokser z rozkoszą wystawiał twarz na sierpy? Nie, nie widziałeś. A wiesz czemu nie widziałeś? Bo cios boksera, nie przyjęty, nie osłabiony chociaż ześliźnięciem się po gardzie, moze zabić. I jeśli interesujesz się tematyką ball busting, wiedz, że cios w jądra też moze zabić. Tak na śmierć, zupełnie, już z tego nie wyjdziesz. Jądra to tzw. punkt witalny, nie bez powodu na zajęciach Krav Magi czy combatu obowiązkowy jest ochraniacz.

I na koniec: ja wszystko rozumiem, zahamowań mam mało, ale, ptysie o torbach skopanych: weźcie wy sie zastanówcie, bo ja was zamiaru "się leczyć" posyłać do psychiatry nie mam, ale gorzej będzie, jak będziecie zmuszeni wybrać się do androloga.
...for the strength of the pack is the wolf, and the strength of the wolf is the pack.
fury
Bucik
Bucik

Postprzez footslave » Śr wrz 03, 2008 9:02 am

Bardzo mnie podnieca kopanie w jądra lub penisa przez ładną kobiete boso lub gdy ma szpileczki lubie też zgniatanie penisa obcasem lub podeszwą buta.Po prostu gdy robiaca to jest bardzo ładna to jeszcze mam erekcje.
footslave

Postprzez Czersi » Śr wrz 03, 2008 6:20 pm

O w d*pe,co za zryci ludzie.
Czersi
Obcasik
Obcasik

Postprzez Katie » Cz wrz 04, 2008 5:28 pm

:D :D:D rozwalił mnie post fana kopania ;) to chyba jakiś żart ma być, jeśli tak, to ja się śmieję :D
Katie
Obcasik
Obcasik

To nie zart.

Postprzez tyberiusz7 » Wt wrz 09, 2008 2:17 pm

To zalezy jak lekko sie kogos kopnie.
Zapraszam ladne dziewczyny na randke.
Poznam dziewczynę.
tyberiusz7

Postprzez 12qwertyas » Śr wrz 10, 2008 12:06 pm

fury napisał(a):Chryste, co za stado zjeb*w leśnych.

Nie zgadzam sie z tym okresleniem forumowiczow, aczkolwiek jest na swoj sposob zabawne :)

Bardzo chciałbym się odnieść do tematu jako do całości, ale jak zwykle spóźniłem się na najgorętszy okres dyskusji, a teraz 5 stron tych bzdur czytać mi się najzwyczajnie w świecie nie chce, wolę iść położyć się pod wanną i słuchać szumu wody w rurach, bardziej to sensowne.

Lenistwo to jeden z grzechow glownych, ale chcialem zauwazyc, ze jednak zadales sobie ta przyjemnosc :)

Więc może zacznę tak:

jeden z wesołego stadka, o nicku powstałym z radosnego, acz chaotycznego stukania w klawiaturę (jak tu trafić w dany klawisz, gdy ktoś kopie Cię w jądra? - zagadka dla filozofa spod znaku oupchniętej torby) prosi o rzeczową dyskusję.

Nie jest to chaotyczne stukanie w klawiature - uzywam tego nicku od kilku lat.
PS. myslalem kiedys o studiach filozoficznych, ale stwierdzilem ze sa to studia nieoplacalne z ekonomicznego punktu widzenia.

Stary, piszesz na poziomie kwalifikującym Cię do górnych 5 % społeczeństwa, jeśli idzie o umiejętność wypowiadania się, więc tępy nie jesteś.

Bez przesady. Uwazam ze tego typu umiejetnosc powinna posiadac kazda osoba, ktora zdala mature. A to ze jest inaczej to inna sprawa, niestety.

Więc na Boga, wytłumacz mi, dlaczego prosisz o "rzeczową dyskusję" na temat tak drastycznego odstępstwa od normy na jak najbardziej "normalnym", czytaj: nie-specjalistycznym, forum? Rzeczową dyskusję na ten temat możesz poprowadzić na femdom.one.pl, czy bdsm.pl, nie tutaj. Tu wszyscy będą zszokowani, i ja im się wcale nie dziwię.

Czasem maly szok jest wskazany dla ukazania innym, ze istnieja takze inni ludzie, ktorzy nas mijaja na ulicy i wygladaja normalnie, prowadza normalne zycie, ale wewnatrz maja zupelnie inny sposob myslenia, rozumowania, logiki, systemow wartosci. Mlodym wydaje sie ze wszyscy jestesmy tacy sami. A to nieprawda i kiedy sie tego dowiaduja nagle zaczynaja wyzywac ta osobe od pedalow, gejow, ciot itp. Nie jest to wlasciwe postepowanie wobec osob o innym spojrzeniu na swiat. Tolerancja jest tym czego wspolczesnej mlodziezy brakuje, o zdrowym rozsadku nie wspominajac.

Porówanania kolegów do sportów walki mają tyle wartości, co banknot zimbabwański. Widziałeś kiedyś jeden z drugim, żeby bokser z rozkoszą wystawiał twarz na sierpy? Nie, nie widziałeś. A wiesz czemu nie widziałeś? Bo cios boksera, nie przyjęty, nie osłabiony chociaż ześliźnięciem się po gardzie, moze zabić. I jeśli interesujesz się tematyką ball busting, wiedz, że cios w jądra też moze zabić. Tak na śmierć, zupełnie, już z tego nie wyjdziesz. Jądra to tzw. punkt witalny, nie bez powodu na zajęciach Krav Magi czy combatu obowiązkowy jest ochraniacz.

Juz o tym pisalem - tematyka wolnosci - ja mam prawo decydowac o swoim zdrowiu i zyciu.

I na koniec: ja wszystko rozumiem, zahamowań mam mało, ale, ptysie o torbach skopanych: weźcie wy sie zastanówcie, bo ja was zamiaru "się leczyć" posyłać do psychiatry nie mam, ale gorzej będzie, jak będziecie zmuszeni wybrać się do androloga.

Jesli masz malo zahamowan to dobrze, jestes osoba otwarta na "ciekawostki". Ale osoby zamkniete tez niezwykle cenie, chociazby za przywiazanie do tradycji, bardzo wazny aspekt spoleczny.

Pozdrawiam i czekam na dalsze ozywienie dyskusji. I dziekuje uzytkownikowi fury za wskrzeszenie tematu na wyzszym poziomie niz kilka ostatnich postow.
12qwertyas

Taka ankietka, kto chętny niech wypełni.

Postprzez rotor » N maja 31, 2009 10:56 pm

Zawsze chciałam iść do nieba, ale w piekle tylu znajomych...
rotor

Postprzez PUCYBUT » Pt paź 29, 2010 6:37 pm

Ballbusting to raczej dla hardcoreów, mógłbym się ewentualnie zgodzić na opcję soft w końcu wszystko jest dla ludzi... jednak zdecydowanie polecam foot job :D
PUCYBUT

Poprzednia strona

Powrót do Kobiety i seks