• Autor
    Odp.
  • ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    nie polecam wam mebli kuchennych do zabudowy. mimo ze sa bardzo ladne i estetyczne to jednak jest kupe roboty. robilismy w mieszkaniu taki remont generalny a kuchnia zajela wiecej niz cala reszta domu!!! to byl koszmar

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    zawsze w lazience i kuchni jest najwiecej roboty 🙂

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Cala kuchnie zamawia sie w sklepie meblowym razem z montazem, zawsze tak robie i nigdy niczego nie skladamy sami. Jezeli cos zepsuja, a to przytrafia sie to bardzo czesto, to musza te czesc wymienic na nowa. Zamowilam juz druga kuchnie i montaz trawal do godziny 18. Pieciu mezczyzn uporalo sie z naprawde olbrzymia kuchnia i poszlo im to w tempie rekordowym.

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    ja mam trzydrzwiowa szafe w zabudowie. zrobilismy ja sami z mezem. kosztowala nas tylko 900 zl a w sklepie z tych samych materialow 2500zl
    szafa jest ogromna. miesci sie w niej wszystko. polecam kazdemu jest to bardzo wygodny mebel

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    ja bylam bardzo niezadowolana bo ten facet to byl jakis oszust. chcial na hama wcisnac inne meble niz wybralam za motaz mial wziasc 300zl ale pod warunkiem ze nie bedzie montowal sam a okazalo sie ze wlasnie sam przyjechal i moj chlopak musial mu pomagac. ale za ta sama cene. do tego cos nie bardzo dobrze zliczyl bo powiedzial ze jakies takie 2 male listewki kosztowaly lacznie 130zl a moj brat sprawdzil i jedna taka kosztuje 13zl. 😡 w dodatku ten facet nadal nie przyjechal z moimi dzwiczkami za ktore juz zaplacilam.

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    no niestety tak to jest moja znajoma dała za meble donkuchni[do zabudowy] 8 tys i robili je chyba z miesiąc albo i wiecej i jeszcze musiała pilnować żeby nie spartaczyli roboty

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    u nas ten facet niezle oszukal na niektorych czesciach ktire normalnie kosztuja po kilkanascie zlotych a on policzyl po kilkadziesiat. i z niektorymi rzeczami jeszce sie nie zjawil

    cocalola
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    no to w koncu nie polecasz tego konkretnego faceta czy mebli do zabudowy?
    twoja sytuacja chyba niewiele ma wspolnego z typem mebli kuchennych ..

    majka1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Też miałam dużo p****żć z takimi „fachowcami”, zdecydowanie wolę, jak Nela, zamówić coż w porządnej firmie. Wtedy mam pewnożć, że w razie czego, do momemtu odbioru przeze mnie, to oni odpowiadają za wykonanie, transport itp…

    katia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 247
    • Zapaleniec

    meble do zabudoway? jak najbardziej tak.

    mój tata ma firmę meblową i założenie takich mebli zajmuje ok 4 dni, a nie miesiac

    majka1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    meble do zabudoway? jak najbardziej tak.

    mój tata ma firmę meblową i założenie takich mebli zajmuje ok 4 dni, a nie miesiac

    Mój tata zajmuje się zupełnie czymż innym, więc takie rozwiązanie odpada 😉

    Zresztą terminy są różne – w Komandorze zamawiałam już dwie szafy i nigdy nie trwało to miesiąca. Nawet licząc czas pracu u mnie w domu (bo to uznaję tak naprawdę za istotne kryterium), to nie zajęło to nawet dwóch dni. Najpierw pojawił się człowiek, który wszystko pomierzył i wycenił, a sam montaż trwał niecały dzień. Czas pomiędzy jednym a drugim był tak wyliczony, że zdążyliżmy odmalować pokój 🙂

    katia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 247
    • Zapaleniec

    no i tak włażnei powinno być 😉
    a nie, że ekipa pożwięca miesiac na zamontowanie kilku mebli

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Ja mam kuchnię od Komandora, jestem zachwycona, aż chce się gotować heh a zamontowanie bez żadnych problemów, szybko i sprawnie. Ale widze, że nie tylko ja ich polecam 🙂

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Nie przepadam za zabudowanymi sprzętami, chociaż to ładnie wygląda… teraz taki ładny sprzęt AGD jest, że szkoda go chować… 😉

    Topaz
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    Różnym ludziom, różne rzeczy się podobają. Ja wolę zabudowę, z kilku względów: mogę zabudować niepotrzebne wnęki, skrytki, załamania, itp. przy okazji uzyskując miejsce na różne sprawki. Po drugie, zabudowa wychodzi taniej od tradycyjnych mebli. A po trzecie, jest bardziej praktyczna. Włażnie jutro, czyli w Sobotę, wybieram się na Popularną 75 w Warszawie do nowego salonu BlackRedWhite, bo słyszałam, że mają wielkie otwarcie i przy okazji wielkie promocje, a mam trochę do zabudowania w budowanym segmencie 🙂 Promocje mają sięgać 70 %.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " meble do zabudowy"

Przewiń na górę