dobre pudry… w kremie,kamieniu i sypkie…

  • Autor
    Odp.
  • Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    szukalam od dawna jakiegos dobrego i nie drogiergo pudru brazujacego…
    kolezanki mi polecaly rozne ale ich ceny wahaly sie od 50-150 zl 😯
    z pudru kulkowego z AVON nie jestem zbyt zadowolona chociaz nie byl najtanszy.gdzies tam wyczytalam ze firma VIPERa ma tanie i dobre kosmetyki.
    kupilam sobie kilka dni temu taki wlasnie puder brazujacy w kamieniu i…
    jest super!ma drobinki polyskujace,ladny kolor a nawet zapach 😉
    i cena jego wynosi ok 11zl

    a jezeli chodzi o podklady to polecam firme Lirene -fluid matujaco-wygladzajacy(tiramisu nr209;cena ok 17zl ale sie oplaca),albo Miss Sporty (so matte nr3;cena ok 10zl)

    moze WY polecicie cos jeszcze? 🙂

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Ja to uzywam tylko Max Factor Color Adapt – drogi troche, bo ok. 60 zl. ale mnie bardzo pasuje =)

    moo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 308
    • Pasjonat

    ja mam nivea visage krem + podkład. jest super. bo nawilża i nadaje naturalny koloryt skórze i wygładza.

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    ja uzywam l’oreal indefectible żwietnie kryje i trzyma się bardzo długo, no ale też nie nalezy do tanich bo kosztuje ponad 50 zl

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    A ja uzywam za 20 pare zl fluid,podklad z serii AA czekoladowo-matujacy i jestem z niego zadowolona! Super kryje ma sie gladka cere i wystarczy male kropki na palec nalozyc i rozsmarowac na cala twarz,szyje i dekold. Minus to to,ze jak kazdy puder z reszta 😉 , brudzi ubranka dlatego nie mozna przesadzac z iloscia,zwlaszcza jak ktos ma jasna skore jak ja (bo nie chodze na solarium) .POLECAM!! 🙂

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    no ja miałam puder z serii AA to był matujący puder kryjący i owzem tak jak mówisz są one bardzo wydajne, matują miejsca tłuste ale za to z kryciem totalna beznadzieja jak dla mnie

    Wild_Angel
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    ja używałam Rimellowski, w kamieniu.
    i naprawdę był genialny, a nie dałam za niego więcej niż 15 zł.
    😀

    pokahontaz2
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 228
    • Zapaleniec

    Puder antystresowy z avonu. Jestem z niego zadowolona i polecam (tylko nie do tłustej cery). Pudry Eveline nie sa tez najgorsze.

    marina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    mam jasna karnacje : uzywam podkladu MAYBELLINE AFFINITONE- 14 CREAMY BEIGE i puder prasowany RIMMEL STAY MATTE- 001 🙂

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    ja mam sypkiego inglota kolorek 11-też na jasną cerę. ujdzie w tłoku, choć arcydzieło to to nie jest.

    gosiaczekheh
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    wkoncu znalałam swój ideał 😀 heh to podkład z Kolastyny super matuje i pięknie wygląda na twarzy, a cena to około 12 zł. Próbowałam różne podkłady, ale ten przebije te nawet z górnej pułki 😉 ja używam kolorek beż 🙂

    Tricky
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    długo szukałam tego jedynego najlepszego dla mnie pudru, ale w końcu udało się; [usunięto_link]
    wart jest swojej ceny bo jest bardzo wydajny

    iglo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    z niedrogich podkłądów najlepszy jaki używałam do tej pory to Lirene tak jak Sandy matująco-wygładzający
    z droższych polecam Revlon stay matt, bardzo długo się utrzymuje, matuje skórę na długo, nie żciera się i ma żwietne naturalne odcienie, nie tak jak inne, różowe czy pomarańczowe
    na prawdę super! tylko cena to minus ok 60zl
    ale jest bardzo wydajny i ma 30ml….
    Loreal True Mach też jest dobry

    awgusta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 380
    • Pasjonat

    tez lubie Liren city matt,jest niedrogi i naprawde dobry,uzywam teraz podkladu firmy Manhattan i powiem ze jest taki sobie…podklad z Avonu roswietlajaco-antystresowy ma ladny zapach i jak narazie podoba mi sie
    napewno nigdy juz nie kupie podkladu firmy Soraya w czarnym opakowaniu, koszt ok.18 zł,ktory mial niby tak idealnie kryc….jak narazie to on strasznie wysusza cere(mam tlusta,ale po uzyciu Soray luszczy mi sie)… 😡

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Zależy jaki masz typ skóry…
    ja mam niestety tłustą ale żwietnie się sprawdza Loreal True Match i moje nowe odkrycie,tańsze od Loreala a równie dobr-Maybelline Superstay Silky (ten taki dwufazowy!)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " dobre pudry… w kremie,kamieniu i sypkie…"

Przewiń na górę