Bez zabezpieczenia :( aż wstyd się przyznać

  • Autor
    Odp.
  • Blondo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Dziewczyny. Na początek chciałam się przywitać. Pisze do Was,bo jesteżcie dla mnie deską ratunku. Nie chce narazie robić testu ani iżc do ginekologa… Nie wiem też czy to dobre miejsce na post o tej treżci,no ale to w końcu forum dla kobiet.
    Tydzien temu uprawialam seks bez zabezpieczenia. Raz, drugi, trzeci… Do wytrysku dochodziło nie we mnie. Teraz jednak spoznia mi sie okres i mam nerwa. Nie wiem czy powinnam sie martwić,bo w sumie na to spoznienie moze zlozyc sie takze pierwsza sesja egzaminacyjna na studiach, wyjazd na tydzien na drugi koniec Polski na szkolenia, branie tabletek wspomagających odchudzanie… W kalendarzyku intymnym wyliczyłam,ze tydzien temu powinnam miec dni niepłodne,no ale… Nie wiem co mnie podkusiło zeby kochac sie bez prezerwatywy,ale zaluje tego najbardziej,ale teraz już po fakcie 🙁

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    A jak mamy Ci pomoc? Piszac nie, nie bedziesz w ciazy? Nie mam pojecia czy jestes w ciazy, a jesli jestes to na wlasne zyczenie, bo trzeba bylo myslec, teraz test i gin Cie czeka.

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    I w czym mamy pomoc ? 🙄

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Moze nie jestes w ciazy, nie martw sie na zapas,ale jesli jednak..to wybacz,ale z twojej wlasnej glupoty!

    Moja rada:nastepnym razem dwa razy pomysl zanim cos zrobisz.

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    hmm nikt Ci tu raczej nie pomoże.. zrób test po prostu nie wiem co za problem robisz.. a jak nie to się martw bo o tym się myżli przed a nie po czasie..

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    No to sobie narobilas 🙄 nastepnym razem pomyżl….

    Kolezanka tez tak kochała sie z chłopakiem bez zabezpieczenia, bo „bo tak jakoż” jak to sama tłumaczyła. Dopiero jak własnie obawiała się że jest w ciąży to zmądrzała. Obyż Ty też w ciąży nie była i obyż też zmądrzała po tej histori

    Blondo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Słuchajcie,wiem ze postapilam zle i pluje sobie w twarz… Stało sie-raz jedyny w zyciu i juz teraz wiem,ze to mnie czegos nauczylo. Nigdy nie mow nigdy-ja mówie,ze nigdy juz tego nie zrobie,bo znam siebie 🙁 Mam nadzieje,ze nie jestem w ciazy,a moja glupota mnie czegos nauczy…

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    to dlaczego sobie nie zrobisz testu? wolisz się zadręczać? teraz nawet jak nie jesteż w ciąży to okres będzie Ci się spóźniał bo stres. zrób test.. po prostu..

    Blondo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ehhhh jak człowiek głupi,to tak pozniej ma. Postaram sie dziż skoczyć po ten test…

    Tharna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Okres może ci sie spóźniać własnie dlatego że się denerwujesz, dlatego ja też radzę ci – zrób test. A robiliżcie to raz po raz, czy raz dziennie? Bo to ważne …
    Ja od dwóch lat sie nie zabezpieczam, też często stosuje przerywany, i też czasami kochamy sie do końca … ale ja mam juz rodzinę, znam dobrze swoje ciało, wiec wiem kiedy moge sobie pozwolic a kiedy nie. No i najważniejsze – wiem czym ryzykuję i nie zmartwie się jesli zaliczę 'wpadkę’ 😉
    Także … trzeba być odpowiedzialnym za to co sie robi 🙂

    diabolinka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Słuchajcie,wiem ze postapilam zle i pluje sobie w twarz… Stało sie-raz jedyny w zyciu i juz teraz wiem,ze to mnie czegos nauczylo. Nigdy nie mow nigdy-ja mówie,ze nigdy juz tego nie zrobie,bo znam siebie 🙁 Mam nadzieje,ze nie jestem w ciazy,a moja glupota mnie czegos nauczy…

    Kochana, następnym razem obejrzyj sobie najpierw ten filmik, to już nigdy nie będziesz szła na ryzyko 😀 😀 😀
    [usunięto_link]

    nohemi306
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    Myżlę, że denerwowanie się i zgadywanie „jestem w ciąży czy nie”nic tu nie pomoże. Musisz jak najszybciej iżć do apteki i kupić test, który na pewno rozwieje Twoje wątpliwożci.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Bez zabezpieczenia :( aż wstyd się przyznać"

Przewiń na górę