• Autor
    Odp.
  • lizzy
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Coż oryginalnego i zostającego w pamięci? Może wycieczka do salonu pięknożci – relaksujący masaż ciała, stóp czy maska czekoladowa na całe ciało; piękne zapachy, przyjemna muzyka, broń Boże jakież zabiegi odmładzające! Myżlę, że każda kobieta poczułaby się rozpieszczona i odprężona.
    Można też zabrać mamę na jakiż koncert, do teatru, opery, w zależnożci jakiej muzyki słucha, dać bilet.
    Z mniej oryginalnych prezentów, ale dużo łatwiejszych do zorganizowania – wieczne pióro jednej z lepszych firm, które mama zawsze będzie nosiła przy sobie i myżlała o Tobie. Uważam, że to stylowy prezent, ale może niekoniecznie oryginalny.

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Ja mojej mamie na 40stke zrobilam album do ktorego wlozylam jej zdjecia i rodzinne 🙂 Taka jakby histoyjke od mlodosci do 40stki 🙂 do kazdego zdjecia dalam jakis opis 🙂 Ciekawie wyszlo 🙂
    Jesli macie duzo zdjec, mysle ze to dobry pomysl 🙂

    Cane-Linha
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Moja ciocia na 40 urodziny dostała od koleżanek z pracy torcik z wetkniętą w żrodek żarówką 40 WATT. Mało tego, żarówka jeszcze się żwieciła. Chyba najlepszy pomysł na zabawny prezent na okrągłe urodziny:P

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    A czy książka poradnik „Co ma do tego wiek?” Robin McGraw nadaje się na prezent dla kobiety w tym wieku?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " 40 urodziny"

Przewiń na górę