Jakie kosmetyki nakładacie na włosy przed prostowaniem?

  • Autor
    Odp.
  • buffy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Obecnie stosuję jedwab w płynnie, ale wydaje mi się, ze to za mała ochrona przed prostowaniem. Nie prostuje włosów codziennie, ale gdy to robię chcę żeby były „chronione”, a efekt był b. dobry 😉 Wiele osób mówi, że to głównie zależy od kosmetyków, które podczas prostowania nakładamy.

    Także proszę o rady (polećcie mi coż 😛 )i z góry dziękuje.

    No, a przy okazji możecie także polecić dobry szampon wygładzający i regenerujący 🙂

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Co do szamponów to nic specjalnego nie stosuje-fructis „nutri gładki” lub czasem ten regenerujacy do włosów zniszczonych(zapobiegawczo).Odzywki rózne.Przed prostowaniem zawsze pryskam wilgotne włosy lakierem prostujacym z serii got2be.Dobrze chroni przed wysokimi temperaturami.Włosy prostuje do drugi,trzeci dzien,czasem rzadziej,ale nadal sa ładne i zdrowe 🙂

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ja schwarzkopf OSiS+
    prostuje i utrwala 🙂
    polecam 🙂

    buffy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Ok, wypróbuje ;P

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    dowiem się jaką serię stosuje koleżanka, jest bardzo zadowolona, może Tobie też się przyda 🙂

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Przed prostowaniem jezeli robimy to czesto koniecznie trzeba uzyc kosmetyku zeby uchronic strukture włosa (wygląd), a jezeli robimy to sporadycznie to nie ma takiej potrzeby. Najlepiej przed zabiegiem prostowania spryskac suche pasma lotionem lub specjalnym balsamem prostującym, nadaje to włosom połysk, zapach i wygląd i pozwala długo cieszyc sie zdrowymi włosami! 😆

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    dowiedziałam się, więc mówię:
    Nivea Straight&Easy
    kupiła całą serię: szampon, odżywkę i balsam
    stwierdziła, że jak jej się nie chce, to tylko kosmetyki i robią jej się wtedy ładne, gładkie, lżniące włoski (a propos – jej facet szaleje za zapachem, bo faktycznie żlicznie pachną po tym) a jak chce mieć takie mega mega proste to sięga jeszcze po prostownicę, ale już nie tak często jak kiedyż bo jej się nowy look podoba 😉

    Olinnka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    A czy mogłabyż ją jeszcze podpytać czy kiedy zastosuje całą gamę tych kosmetyków Nivea Straight & Easy to jej włosy nie są obciążone i czy się szybciej nie przetłuszczają? I czy suszy je na szczotce,c zy wystarczy nałożenie kosmetyku?
    Z góry dzięki 😉

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Już od jakiegoż czasu uzywam balsamu taft prostujacego włosy bez uzycia prostownicy.A teraz zrobili prawie taki sam,z identyczna buteleczka tylko,ze z nivea.Zresztą uważam,ze najlepsze balsamy prostujace maja w profesjonalnych sklepach fryzjerskich,no ale cena jest wyzsza.

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Olinka – z tego co wiem, to jej się nie tłuszczą po nivea, ale ona nigdy nie miała z tym problemu, a wiadomo, to też kwestia włosa…
    Zapytam czy na szczotkę czy inaczej 🙂
    Czersi – to fakt, że najlepsze są te z najwyższych półek 🙂 ale kurczę, jakoż sobie nie wyobrażam wydać 150 zeta na słoiczek balsamu…
    Ale jak już będę zarabiać krocie, toooo ktoo wieee 8)

    felixlis
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    najlepsze są preparaty gliss kur wedlug mnie, ale sa strasznie drogie, jak dla mnie,
    ja włażnie jestem zmuszona prostować włosy codziennie i widzę, ze niedzial zbyt dobrze na moje włosy, dlatego postanowiłam zainwestować w suplementy do pielegnacji włosów w tabletkach, zaczęlam od reklamowanych w telewizji capivitów, przeszłam przez wszytkie po kolei, aż po hairokey i widze efekty

    -stwierdzam, ze warto zainwestować w srodek wlosa.

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    obowiązkowo należy spryskac jakimż specyfikiem włoski przed prasowaniem, maja tego sporo w salonach kosmetycznych, pewnie cos moga dobrego polecić… 😉
    … piszecie o kosmetykach prostujących z serii Nivea straight&easy, moge sie podpisać, że dobre bo sama używam 😆
    teraz chce cos wytropić na błyszczace włosy, macie cos godne polecenia? ❓

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    ja uzywam odzywki i serum na koncowki… prostuje na tyle rzadko, ze nie powinien to byc problem dla moich wlosow, no ale zawsze lepiej dmuchac na zimne…

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    felixlis – a co Ci najbardziej pomogło? bo też myżlałam, czy by nie zacząć czegoż brać…

    wernona – ja też używam teraz Nivea S&E :Di nie puszą się a co do błyszczących włosów to słyszałam że również Nivea jest seria nabłyszczająca… Diamond Gloss? słyszałaż coż o tym?

    estera – jak najbardziej, jest to bardzo rozsądne i godne podziwu podejżcie 😀

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Może wpisz w google nazwę i Ci się wyswietli parę stron…

    Ludzie 🙄

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jakie kosmetyki nakładacie na włosy przed prostowaniem?"

Przewiń na górę