Pilneee;(

Jak sobie radzą z problemami, kontaktem z rodzicami, rodzeństwem? Jak to było z nami dorosłymi?

Moderatorzy: Kowal2, Figa

Pilneee;(

Postprzez Myszka91 » Śr gru 17, 2008 7:07 pm

Czesc Wam. Mam problem:( Ostatnio niby kochałam sie z chlopakiem, ale nie do konca... probowal wlozyc swojego penisa lecz ja zmienilam zdanie i nadal jestem dziewicą(chcial to robic bez zabezpieczenia) kilku krotnie poleciala na moją pochwe jego sperma... teraz spoznia mi sie okres, w ciazy raczej nie powinnam byc bo niby jak:(( pomozcie:(( :cry:
Myszka91

Postprzez Myszka91 » Śr gru 17, 2008 8:14 pm

pomozcie jak najszybciej:((( boje sieeee;/
Myszka91

Postprzez Czersi » Śr gru 17, 2008 8:49 pm

Skoro wytrysk nastapił bezposrednio na Twoje narzady rodne to mogłas jednak zajsc w ciaze.Mozliwe tez,ze po prostu sie tym stresujesz i dlatego spoznia Ci sie okres.Radziłabym mimo wszystko wziasc jakas tabletke z rodzaju tych"po stosunku".No i nastepnym razem wczesniej sie zabezpieczyc,zaoszczedzisz sobie duzo nerwow i niepotrzebnego stresu.
Czersi
Obcasik
Obcasik

Postprzez parvati » Śr gru 17, 2008 9:39 pm

alez dzisiejsza mlodziez jest niewyedukowana seksualnie. a moze to po prostu fakt, ze sie nie uczycie?

narzady rodne kobiety znajduja sie WEWNATRZ. zatem jakim cudem sperma mialaby wyladowac NA narzadach rodnych, skoro penis nie zostal umieszczony w pochwie?

racja, czersi. seks nie jest jeszcze dla ciebie. najpierw wypada dowiedziec sie troche o swoim ciele.

jesli zas chodzi o autorke: szczerze watpie, zebys byla w ciazy. plemnik to nie rambo. dla pewnosci zrob test. konieczna jest tez wizyta u ginekologa: antykoncepcja to podstawa.
a jest nas juz prawie troje:)))))
parvati
Super obcasik
Super obcasik

Postprzez Czersi » Śr gru 17, 2008 9:57 pm

Akurat to nie moj wymysł.Tego dowiedziałam się na wychowaniu do życia w rodzinie-jesli wytrysk nie był na ubranie tylko na gołe ciało to mogło dojść do zapłodnienia.Kobieta ma zewnętrzne i wewnetrzne narządy rozrodcze,ja miałam na myśli te na zewnątrz(wargi sromowe).Zważając na grawitację i zwykłego pecha trochę spermy mogło spłynąć w okolice wejścia do pochwy i po połączeniu się ze śluzem dostać do jej środka.Oczywiście,że to mało prawdopodobne.

Sutki też są zaliczane do narządów rozrodczych,a masz sutki w środku czy na zewnątrz?
Czersi
Obcasik
Obcasik

Postprzez Olguś » Śr gru 17, 2008 10:39 pm

Czersi, jeśli dziewczynie spóźnia się okres to podejrzewam, że minęło już więcej niż 3 dni. Co więc miałoby dać branie tabletek "po"?

Myszko91, okres może spóźniać Ci się przez stres. Radziłabym kupić w aptece test ciążowy i dla pewności go zrobić, żebyś się nie denerwowała.

Oprócz tego: widać, że nie jesteś zdecydowana na to by przeżyć swój pierwszy raz, tak więc nie rób tego w najbliższym czasie. Gdybyś była tego pewna to "nie zmieniałabyś zdania w trakcie". W ogóle to, co napisałaś jakoś nie trzyma się kupy...
Nieuchwytny jak deszcz, przeciekasz mi przez palce...
Każdej nocy ten sen powraca nagle, każdy dzień zbliża mnie do Twego piedestału...
Olguś
Super obcasik
Super obcasik

Postprzez Myszka91 » Cz gru 18, 2008 10:12 am

Dziewczyny dzisiaj ide kupic test ciazowy. ale powiedzcie tak naprawde szczerze, jest opcja ze moge byc w ciazy?:(:(:(:( :( beczy
Myszka91

Postprzez Myszka91 » Cz gru 18, 2008 12:03 pm

Dziewczyny zrobilam test i wyszlo mi "brak ciazy" "jesli pojawi sie 1linia w polu kontrolnym oznacza to ze mozna zalozyc, iz nie jest Pani w ciazy". czyli nie jestem???:>czerwona linia pojawila sie za za punktem kontrolnym "C". prosze napiszcie mi cos... Wiem ze moze ze mnie panikara ale boje sie nadal
Myszka91

Postprzez Olguś » Cz gru 18, 2008 3:19 pm

Cóż ja Ci mogę napisać? Po to zrobiłaś test, żeby przestać się denerwować. Tak więc zrób to, to i okres prawdopodobnie szybciej się pojawi.

No właśnie... jeśli przy minimalnym ryzyku zajścia w ciążę tak panikujesz to co by było gdybyś regularnie uprawiała seks...
Dlatego: radzę wstrzymać się jeszcze długo z podjęciem decyzji o współżyciu.
Nieuchwytny jak deszcz, przeciekasz mi przez palce...
Każdej nocy ten sen powraca nagle, każdy dzień zbliża mnie do Twego piedestału...
Olguś
Super obcasik
Super obcasik

Postprzez parvati » Cz gru 18, 2008 4:51 pm

Czersi napisał(a):Akurat to nie moj wymysł.Tego dowiedziałam się na wychowaniu do życia w rodzinie-jesli wytrysk nie był na ubranie tylko na gołe ciało to mogło dojść do zapłodnienia.Kobieta ma zewnętrzne i wewnetrzne narządy rozrodcze,ja miałam na myśli te na zewnątrz(wargi sromowe).Zważając na grawitację i zwykłego pecha trochę spermy mogło spłynąć w okolice wejścia do pochwy i po połączeniu się ze śluzem dostać do jej środka.Oczywiście,że to mało prawdopodobne.

Sutki też są zaliczane do narządów rozrodczych,a masz sutki w środku czy na zewnątrz?

wg najnowszej swiatowej nomenklatury anatomicznej gruczoly sutkowe nie naleza do narzadow rozrodczych.

klotnia w tym pzypadku jest nie na miejscu...moja wiedza na ten temat potwierdzona jest bowiem stosownym dyplomem oaz prawnieniami do nauczania w szkole.
parvati
Super obcasik
Super obcasik

Postprzez Czersi » Cz gru 18, 2008 4:59 pm

"Do narządów rozrodczych kobiety zalicza się również gruczoły sutkowe."

Cytat z encyklopedii.
Czersi
Obcasik
Obcasik

Postprzez parvati » Cz gru 18, 2008 5:30 pm

Czersi napisał(a):"Do narządów rozrodczych kobiety zalicza się również gruczoły sutkowe."

Cytat z encyklopedii.

a nota biliograficzna? :lol: :lol: :lol:

powtarzam: wg NAJNOWSZEJ nomenklatury.
a wikipedia to zadne zrodlo.

napawde: daruj sobie.
parvati
Super obcasik
Super obcasik

Postprzez Czersi » Cz gru 18, 2008 6:06 pm

Nie wiem co to jest "nota biliograficzna" :o

Widzę,że długo szukałaś zanim znalazłaś odpowiedź bo jak odpisywałam na Twój post to miał on jeszcze inną treść,ale zmieniłaś :cry:

Wiec nadal uważasz,że kobieta ma narządy rozrodcze w środku?Czy już może zapomniałaś o co w ogóle się czepiasz? :D I argumenty typu "nie kłóć się ze mną bo jestem mądrzejsza" to żadne argumenty.
Czersi
Obcasik
Obcasik

Postprzez parvati » Cz gru 18, 2008 10:16 pm

Czersi napisał(a):Skoro wytrysk nastapił bezposrednio na Twoje narzady rodne to mogłas jednak zajsc w ciaze.Mozliwe tez,ze po prostu sie tym stresujesz i dlatego spoznia Ci sie okres.Radziłabym mimo wszystko wziasc jakas tabletke z rodzaju tych"po stosunku".No i nastepnym razem wczesniej sie zabezpieczyc,zaoszczedzisz sobie duzo nerwow i niepotrzebnego stresu.

czersi...drogie dziecko...postaram ci to wyjasnic jakos obrazowo...ale najpierw zwiroc prosze uwage na to, co napisalas w powyzszym poscie.

uzylas slowa RODNE nie rozrodcze. nawet jesli przed 2006 rokiem podreczniki anatomiczne umieszczaly kobiece gruczoly mlekowe (ALE NIE SUTKI-to rowniez nie synonim), to ZADEN nie klasyfikowal ich jako narzady rodne. narzady rodne bowiem znajduja sie wewnatrz ciala.

w 2006 roku nowa nomenklatura anatomiczna wyklucza gruczoly mlekowe z grupy narzadow rozrodczych. stanowia one ceche plciowa (co prawda w zaleznosci od poszczegolnych autorow drugo lub trzeciorzedowa), ale nie naleza do narzadow rozrodczych.

nie o to chodzi, ze jestem najmadrzejsza. chodzi o to, ze posiadam wiedze, ktora na biezaco rozwijam, bo nauki przyrodnicze sa moja pasja. wiedza ta jest podparta wieloletnia nauka. dzieciom w twoim wieku jeszcze w zeszlym roku wstawialam banie w dziennik :lol:

mam nadzieje, ze udalo ci sie pojac mniej wiecej, o co chodzi...
parvati
Super obcasik
Super obcasik

Postprzez Czersi » Pt gru 19, 2008 8:26 pm

Daruj sobie,nawet mi się nie chce tego czytać :D
Czersi
Obcasik
Obcasik

Następna strona

Powrót do Nastolatki